Mevlid İçin İsme Özel Örtücü Yasini Şerif Cüzü Orta Fihristli

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
MEVLİDLER İÇİN İSME ÖZEL TASARLANIR 
EN AZ ALIM 30 ADETTİR 

Ölçü:17cm X 24cm Ebatında 192 Sayfa, Şamua Kağıt, Karton Kapak, Orta Boy Türçe Okunuşlu  ve Mealli Kitap içindeki Başlıca sure ve dualar YASİN, TEBAREKE, AMME, CUMA, KIYAMET, SECDE, FETİH, DUHAN, RAHMAN, VAKIA, KEHF, 4444 DUA, KENZÜL ARŞ DUASI, NAMAZ SURELERİ ve  DUALARI ayrıca zengin içeriği sayesinde bir çok duayı öğreneceksiniz… Mevlüt, Vefat ve Özel Günlerde Dağıtabileceğiniz İçeriği En Geniş Yasini Şeriftir… Örnek Olarak Sticker Üzerine Merhumun İsmini, Doğum, Ölüm Tarihi ve Ruhuna Fatiha Şeklinde Yazıyoruz… Sticker Firmamızın Hediyesidir… Aradığınız Bütün Sure ve Duaları bu Kitapda Bulacaksınız, Piyasadaki en Geniş Kapsamlı Yasin-i Şerif Çeşididr… Yasin üzerine yazılacak olan ismi sipariş notu bölümünden bize yazabilirsiniz…
TESLİMAT ve İADE 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
HALK BANKASI  hesabımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; KEVSER HAC MALZEMELERİ 14 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.SAMSUN  merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...